top of page

40dk Sınav Görüşmesi (ZOOM/TEL)

Zaman zaman koç desteği isteyenler için...

  • 45 dakika
  • ₺375 Türk lirası
  • Telefonda

Hizmet Açıklaması

+Bu görüşme türünde Zoom seçeneği de mevcuttur. Zoom'dan görüşmek isterseniz bilgi formunda belirtiniz. + Liseye devam edenler için uygun değildir! + 18 yaşından küçükler randevu alamazlar. + YKS, DGS, KPSS, ALES için alınabilir. (Dil sınavları için alıyorsanız özel olarak belirtiniz.) + Görüşmeler en az 40 dakika sürmektedir. + Görüşülecek konuyu öğrenci kendisi belirler. (Bazı konular tek görüşmede bitmeyebiliyor. Dolayısıyla görüşme konusu olarak tek seferde çok konu belirlememeniz tavsiye edilir. Çalışma düzeninin kurulması, bazı çalışamama sorunlarının konuşulması, hedef belirleme gibi ana konuların her biri bir tam görüşmeyi gerektiriyor.) + BU GÖRÜŞMEDE ÇALIŞMA PROGRAMI YAPILMAZ. ÇALIŞMA PROGRAMI İÇİN AYLIK TAKİPLİ ÖĞRENCİ OLMANIZ GEREKİR!


İptal Koşulları

Randevunuzu iptal etmeniz gereken durumlarda, ödeme yapmışsanız para iadesi alabilmek için randevu saatinden en az 72 saat önceden haber vermeniz gerekmektedir. Randevunuzu dilediğiniz zaman müsait olan başka bir gün ve saate erteleyebilirsiniz.


Kişi Bilgileri

+ 0539 360 xx xx

edafosakademik@gmail.com

473 nolu Kızılay-Ayrancı otobüsü ile Zeytindalı Sokak'ta inerek gelinebilir Remzi Oğuz Arık, Sarkaç Coffee House, Mahallesi, Şimşek Sokak, Çankaya/Ankara, Turkey

bottom of page