top of page

Tercih Görüşmesi (Tek Kişi - 20dk)

Üniversite tercihlerini telefonda ya da Zoom'da birlikte belirleyelim.

  • 20 dakika
  • ₺250 Türk lirası
  • Telefon/Zoom

Hizmet Açıklaması

Bu görüşme türünde hangi mesleği istediğiniz önceden belli olmalıdır. Bu görüşmeye, tercih dönemi sonuna kadar 19.00-22.00 arası Telegram'dan birebir destek dahildir. Bu 20 dakikalık görüşmede ve sonrasında Telegram grubumuzda aşağıdaki sorulara birlikte yanıt arayacağız: - Sıralamana ve mesleki hedefine en uygun programlar hangileri? - Beklentilerine uygun olarak en mantıklı tercih sıralaması nasıl olabilir? - Mezuna kalmak isteme/istememe durumunda tercihini nasıl şekillendirmelisin? - Sıralaman hedefine ne kadar yakın? - Mesleki hedefine ulaşman için tercihine yazabileceğin alternatifler hangileri? - Tercihini verirken nelere dikkat etmelisin?


İptal Koşulları

Randevunuzu iptal etmeniz gereken durumlarda, ödeme yapmışsanız para iadesi alabilmek için randevu saatinden en az 72 saat önceden haber vermeniz gerekmektedir. Randevunuzu dilediğiniz zaman müsait olan başka bir gün ve saate erteleyebilirsiniz.


Kişi Bilgileri

+ 0539 360 xx xx

edafosakademik@gmail.com

473 nolu Kızılay-Ayrancı otobüsü ile Zeytindalı Sokak'ta inerek gelinebilir Remzi Oğuz Arık, Sarkaç Coffee House, Mahallesi, Şimşek Sokak, Çankaya/Ankara, Turkey

bottom of page